مشاوره و سفارش

فایل کشویی (ایکیا)

اگر برای مرتب کردن و نظم دادن به مدارک، پوشه‌ها، کتاب‌ها و… در خانه و همین‌طور محل کار به وسیله‌ای کاربردی و مناسب نیاز دارید، فایل کشویی «Ikea» (ایکیا) مدل «Lennart» گزینه‌ای ایدئال است. به‌علت طراحی توری شکل این قفسه‌های فلزی، محتویات داخل هر کشو به‌راحتی از بیرون قابل‌مشاهده است؛ بنابراین در صورت نیاز به وسیله یا شی‌ء خاص، به‌سرعت و بدون دردسر آن را پیدا خواهید کرد. بدنه‌ی اصلی این فایل کشویی از استیل ساخته شده است و در مقایسه با پلاستیک از عمر بیشتری برخوردار است؛ به‌این‌ترتیب در صورت استفاده‌ی مداوم، قفسه‌ها بعد از گذشت مدت‌زمانی کوتاه نمی‌شکنند.

دراور های پلاستیکی

دراور های پلاستیکی فانتزی در بازار در چند طبقه یافت میشوند؟و چرا معمولا در اتاق کودک دراورهای پلاستیکی فانتزی با طرح عروسکی گذاشته میشود؟
یکی از انواع دراور های پلاستیکی دراور های فانتزی می باشند.این محصولات در رنگ ها و سایز های مختلف ساخته میشوند که بسته به سایز و رنگ انها کارایی مختلفی دارند مثلا از فایل ها و دراورهای بلاستیکی فانتزی رنگ روشن معمولا در اتاق کودک به خاطر روحیه ای که دارد میگذارند.

دراور پلاستیکی بچه گانه

عرضه دراور پلاستیکی بچه گانه در مراکز بزرگ اینترنتی، با قیمت ها و تنوع طرح و رنگ های مختلفی انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به این مراکز، بهترین انتخاب را در کوتاه ترین زمان ممکن داشته باشید. دراور و فایل پلاستیکی را می توان مجموعه ای از چند کشوی مختلف که بر روی هم قرار گرفته اند، تعریف نمود. دراورها را می توان برای سازمان دهی و مرتب کردن وسایل مختلف در مکان های گوناگون، مورد استفاده قرار داد. با توجه به مزایایی که دراورهای پلاستیکی دارند، توانسته اند توجه بسیاری از مردم را به سمت خود جلب نمایند. دراور پلاستیکی بچه گانه با برندهای مختلف در بازار عرضه می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی … ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع دراور پلاستیکی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه